| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 51.902 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Carrosserie | Bakwagen |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 2024-10-09 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 103 kW / 140 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.179 cc |
| Gewicht | |
| Wielbasis | 403 cm |
| Lengte | 700 cm |
| Breedte | 235 cm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
2.3 CDTI Meubelbak
2.2HDI 140PK Bakwagen+Laadklep
2.3CDTi 140PK Bakwagen+Laadlift
2.3CDTi 140PK Bakwagen+Laadlift
2.2HDI 140PK Bakwagen+Laadklep
140PK Laadklep Bakwagen Airco Cruise Camera D'Hollandia Euro6 Meubelbak Koffer Airco Cruise control
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!