| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand |
116.111
km
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 16 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Carrosserie | Hatchback (5-drs) |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | XS-144-V |
| Datum eerste toelating | 2019-03-25 |
| Datum deel 1a | 2019-03-25 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 150 kW / 204 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 465 kg |
| Aantal versnellingen | 1 |
| Gewicht | 1.591 kg |
| Wielbasis | 260 cm |
| Lengte | 416 cm |
| Breedte | 177 cm |
| Hoogte | 159 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.056 kg |
| Koppel | 360 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 150 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 7.3 seconden |
| Actieradius | 423 km |
| Actieradius elektrisch | 423 km |
| Model van | 2017-11-00 |
| Model tot | 2020-06-00 |
X 1.0 VVT-i MT Play / Camera / Carplay / Stoelverwarming
DynamicLine 64 kWh SOH 100% WARMTEPOMP
EV50kWh Soh 91% Navi Active Pack Apple Carplay Android Ecc Cruise Control Keyless
1.6 GDi Hybrid DynamicLine 141 PK Camera Navi Trekhaak
DynamicLine 64 kWh|93,6% SOH|NW LOGO|FACELIFT|3-FASE|1/2 LEDER|ACC|CARPLAY|CAMERA|STOELVERW|IN. BTW|1e EIG|NL-AUTO|NAP|
Allure Pack EV 3-FASEN 50kWh 136pk
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!