| Bouwjaar | 2026 |
|---|---|
| Tellerstand | 10 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 84 – € 92 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Skai |
| Verbruik gemiddeld | 5.3 |
| Nieuw/occasion | Nieuw |
| Vermogen | 165 kW / 224 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.598 cc |
| Wielbasis | 263 cm |
| Max. trekgewicht geremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 275 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 120 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 7.9 seconden |
| Tankinhoud | 51 liter |
| Model van | 2025-00-00 |
1.6 T-GDi SHS-H Premium
1.6 T-GDi SHS-H Premium
1.6 T-GDi SHS-H Premium
Hybride 1.6 T-GDi Premium
Hybride 1.6 T-GDi Premium
1.5 T-GDi Premium
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!