| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 79.000 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 48 – € 53 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Datum eerste toelating | 2021-03-01 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Half leder / alcantara |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 4.9 |
| Verbruik stad | 6 |
| Verbruik snelweg | 4.2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.499 cc |
| Laadvermogen | 455 kg |
| Gewicht | 1.140 kg |
| Wielbasis | 250 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.595 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 112 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8.1 seconden |
1.5 John Cooper Works | Harman/Kardon | Carplay |
1.5 Chili Serious Business | JCW Pack |
1.5 136pk Navi Clima Cruise Pano.dak 5-Deurs Pepper Business
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!