| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand |
17.000
km
|
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 80 – € 88 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | GLN-64-L |
| Datum eerste toelating | 2024-09-20 |
| Datum deel 1a | 2024-09-20 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Plug-in hybride | ja |
| Vermogen | 200 kW / 272 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.496 cc |
| Laadvermogen | 500 kg |
| Gewicht | 1.805 kg |
| Wielbasis | 277 cm |
| Lengte | 467 cm |
| Breedte | 189 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.305 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 230 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 14 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 169 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 6.8 seconden |
| Tankinhoud | 55 liter |
| Actieradius elektrisch | 100 km |
| Model van | 2024-00-00 |
MG PHEV 1.5 Luxury
PHEV 1.5 Plug-in Hybrid Luxury
PHEV 1.5 Plug-in Hybrid Luxury
PHEV 1.5 Plug-in Hybrid Luxury
1.5 TGDI Luxury
1.5 Luxury PHEV | Beste Deal in NL
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!