-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Vito
- Mercedes-Benz Vito
| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Tellerstand |
140.388
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 25 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 53 |
| Carrosserie | Koel-vriestransport |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | VV-199-S |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2016-05-12 |
| Datum deel 1a | 2016-05-12 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.9 |
| Verbruik stad | 6.8 |
| Verbruik snelweg | 5.4 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 140 kW / 190 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.143 cc |
| Laadvermogen | 778 kg |
| Aantal versnellingen | 7 |
| Gewicht | 2.022 kg |
| Wielbasis | 320 cm |
| Lengte | 514 cm |
| Breedte | 193 cm |
| Hoogte | 197 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.800 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 440 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 154 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 206 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9 seconden |
| Tankinhoud | 72 liter |
| Model van | 2014-09-00 |
| Model tot | 2016-08-00 |
111 L2 Airco Koelwagen Airco Carrier Euro 6
116 CDI Koelwagen Kerstner L2H1 230v-stekker Airco Cruise Camera Euro6 L2 Koel Koeler Kühl Kühler Kühlwagen Airco Cruise control
116CDi Lang Koelwagen 12/220v Dag-Nacht
116 CDI Automaat Koelwagen Kerstner 230v Stekker L2H1 Airco Cruise Camera 160PK Euro6 L2 Koel Koeler Koelwagen Kühl Kühler Kühlwagen Airco Cruise control
114 CDI XL Automaat Koelwagen
116 Koelwagen Kerstner 230v Stekker Airco Cruise Camera Euro6 Koel Koeler Kühl Kühler Kühlwagen Airco Cruise control
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!