-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Vito
- Mercedes-Benz Vito
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand |
131.880
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 56 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VLP-53-D |
| Datum eerste toelating | 2021-10-08 |
| Datum deel 1a | 2021-10-08 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Antraciet |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.7 |
| Verbruik stad | 8.1 |
| Verbruik snelweg | 6 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 75 kW / 102 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.750 cc |
| Laadvermogen | 579 kg |
| Gewicht | 1.922 kg |
| Wielbasis | 320 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.501 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 177 gram per kilometer |
114 CDI LANG AIRCO TREKHAAK EURO 6
CDI Lang NAVIGATIE TREKHAAK
114 CDI 140PK, L2, Automaat, Airco
119 CDI DC Aut. 4 Matic
114 CDI Lang | Trekhaak 2500kg | Carplay |
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!