-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- V-Klasse
- Mercedes-Benz V-Klasse
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand | 89.472 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Carrosserie | Bestelbus dubbele cabine |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | VHN-91-X |
| Cabinelengte | Dubbele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2020-05-04 |
| Datum deel 1a | 2020-11-19 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 7.3 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 121 kW / 165 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.950 cc |
| Laadvermogen | 810 kg |
| Gewicht | 2.290 kg |
| Wielbasis | 320 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.100 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 380 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 293 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 10.9 seconden |
| Tankinhoud | 75 liter |
| Model van | 2018-06-00 |
| Model tot | 2024-00-00 |
Viano 3.0 CDI Trend DC Lang 6 cilinder Topstaat
V 250 BlueTec Avantgarde L BELGISCH KENTEKEN
220 CDI Lang /Dubbele Cabine /Camera
250 BlueTEC Lang DC Edition Leer Distr Navi Xenon 360view
250d L3 4 Matic DC Trekhaak 360graden Camera Navi
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!