-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Sprinter
- Mercedes-Benz Sprinter
| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Tellerstand | 41.345 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Wegenbelasting | € 72 |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | VSP-62-B |
| Cabinelengte | Dubbele cabine |
| Lengte/Hoogte | L4 H2 |
| Datum eerste toelating | 2016-05-18 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | black |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 140 kW / 190 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.987 cc |
| Aantal versnellingen | 7 |
| Wielbasis | 432 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.800 kg |
| Aantal cilinders | 6 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
316 1.8 NGT 366
314CDI 143PK 9G-Tronic / Carplay / Cruisecontrol / Euro6
316CDI L2H2 Automaat Airco Camera
516CDI Bakwagen Laadklep Automaat Airco Cruisecontrol
315 1.9 CDI L3 H2 RWD
317CDi Automaat L2H2 | Nieuwstaat !
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!