-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Sprinter
- Mercedes-Benz Sprinter
| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 22 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Carrosserie | Koel-vriestransport |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | 00-2791 |
| Lengte/Hoogte | L3 |
| Datum eerste toelating | 2024-11-08 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 125 kW / 170 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.950 cc |
| Laadvermogen | 519 kg |
| Gewicht | 2.981 kg |
| Wielbasis | 432 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 400 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Tankinhoud | 71 liter |
| Model van | 2022-06-00 |
| Model tot | 2024-03-00 |
L2 H2 314 Koelwagen Kerstner MBUX Camera Airco
314 CDI AUTM. EURO 6 KOELWAGEN / VRIESWAGEN THERMO KING
316 CDI 163pk RWD L1H1 7G Automaat Koelwagen Trekhaak/LED/Camera 04-2021
515 CDI 150pk RWD L2 Koelwagen 12V+230V Xarios 5 01-2023
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!