-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Sprinter
- Mercedes-Benz Sprinter
| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand |
78.548
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Wegenbelasting | € 85 |
| Carrosserie | Open laadbak met kraan |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | V-486-ZK |
| Cabinelengte | Dubbele cabine |
| Datum eerste toelating | 2019-05-08 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 105 kW / 143 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.143 cc |
| Laadvermogen | 700 kg |
| Gewicht | 2.800 kg |
| Wielbasis | 433 cm |
| Lengte | 720 cm |
| Breedte | 209 cm |
| Hoogte | 260 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Tankinhoud | 85 liter |
310 CDI Dubbel Cabine Automaat Kraanwagen HIAB Trekhaak Open laadbak Airco Kraan Kran Kranwagen Crane DC Doka Pritsche Airco Trekhaak
513cdi
513cdi
513 CDI
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!