-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Sprinter
- Mercedes-Benz Sprinter
| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 11 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Lengte/Hoogte | L3 H2 |
| Datum eerste toelating | 2024-01-04 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Leder |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Nieuw |
| Vermogen | 140 kW / 190 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.950 cc |
| Aantal versnellingen | 9 |
| Gewicht | |
| Wielbasis | 432 cm |
| Lengte | 733 cm |
| Breedte | 204 cm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
316 1.8 NGT 366
316CDI L2H2 Automaat Airco Camera
516CDI Bakwagen Laadklep Automaat Airco Cruisecontrol
315 1.9 CDI L3 H2 RWD
516 CDI
314 CDI 143pk E6 9G Automaat L1H1 LED/ACC/Camera/Inrichting 12-2020
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!