-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Sprinter
- Mercedes-Benz Sprinter
| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 43.514 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 68 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | V-78-LLP |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H2 |
| Datum eerste toelating | 2024-01-17 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | black |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 8.6 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 125 kW / 170 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.950 cc |
| Laadvermogen | 1.193 kg |
| Gewicht | 2.307 kg |
| Wielbasis | 367 cm |
| Lengte | 593 cm |
| Breedte | 199 cm |
| Hoogte | 261 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 400 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 247 gram per kilometer |
| Tankinhoud | 71 liter |
| Model van | 2024-04-00 |
| Model tot | 2025-00-00 |
314CDI 143PK 9G-Tronic / Carplay / Cruisecontrol / Euro6
316CDI L2H2 Automaat Airco Camera
295100
317CDi Automaat L2H2 | Nieuwstaat !
314 CDI 143pk E6 9G Automaat L1H1 LED/ACC/Camera/Inrichting 12-2020
314CDI L3H2 Airco Navi Camera 270 Gradendeuren
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!