-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Sprinter
- Mercedes-Benz Sprinter
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 82.663 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Carrosserie | Bakwagen |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 2023-07-06 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 125 kW / 170 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.950 cc |
| Gewicht | |
| Wielbasis | 433 cm |
| Lengte | 715 cm |
| Breedte | 216 cm |
| Max. trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
311 CDI 115pk E6 RWD Bakwagen met achterdeuren 2-Persoons 12-2020
514
514 CDI Bakwagen met laadklep
516CDI Bakwagen Laadklep Automaat Airco Cruisecontrol
516 CDI
314CDI Bakwagen Euro 6!
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!