-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Sprinter
- Mercedes-Benz Sprinter
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 118.390 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Wegenbelasting | € 77 |
| Carrosserie | Koel-vriestransport (bakwagen) |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 2021-06-15 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 105 kW / 143 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.143 cc |
| Laadvermogen | 965 kg |
| Gewicht | 2.535 kg |
| Wielbasis | 392 cm |
| Lengte | 695 cm |
| Breedte | 235 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
314 CDI Bakwagen Gekoeld Vriezer Automaat Carrier Xarios 300 230V Stekker Achtedeuren Airco Euro6 Koel Koeler Kühl Kühler Vries Frigo Airco
314 CDI Bakwagen Gekoeld Vriezer Automaat Carrier Xarios 300 230V Stekker Achtedeuren Airco Euro6 Koel Koeler Kühl Kühler Vries Frigo Airco
519 CDI 3.0L V6 Koelwagen Bi-Temp 190PK Dubbellucht Carrier Pulsor 600mt Chereau Vries Vriezer Airco Cruise Camera Euro6 Koel Koeler Kühl Kühler Frigo 11m3 Airco Cruise control
516 CDI/ Kuhlkoffer/ Carrier Xarios 300/ -20/ +20/ Standby 230V
315 CDI Koelwagen Achterdeuren Thermo King C-250 Airco MBUX CarPlay Koel Koeler Kühl Kühler Kühlwagen Kühlkoffer 17m3 Airco
315 CDI Koelwagen Achterdeuren Thermo King C-250 Airco MBUX Koel Koeler Kühl Kühler Kühlwagen Kühlkoffer 17m3 Airco Cruise control
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!