-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- GLE
- Mercedes-Benz GLE
| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Tellerstand | 239.400 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 70 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-915-HK |
| Datum eerste toelating | 2016-07-01 |
| Datum deel 1a | 2017-07-24 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.6 |
| Verbruik stad | 7.3 |
| Verbruik snelweg | 6.1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 190 kW / 259 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.987 cc |
| Laadvermogen | 670 kg |
| Gewicht | 2.280 kg |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.950 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 6 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 174 gram per kilometer |
350 D 4MATIC 3.0 CDI V6 AUT. LED, 3.5T TREKHAAK, 360 CAMERA, MEMORY STOELEN, LEDER, CRUISE, CLIMA, STOELVERWARMING/VENTILATIE
400d 4M AMG
109 CDI BlueEFFICIENCY l AIRCO l NAVIGATIE
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!