-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- GLB
- Mercedes-Benz GLB
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 57.526 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Wegenbelasting | € 84 – € 92 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | JLH-92-V |
| Datum eerste toelating | 2022-07-27 |
| Datum deel 1a | 2025-11-08 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | zwart |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.9 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 120 kW / 163 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.332 cc |
| Laadvermogen | 630 kg |
| Gewicht | 1.455 kg |
| Wielbasis | 283 cm |
| Lengte | 465 cm |
| Breedte | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.085 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 250 Nm |
| Topsnelheid | 207 km/u |
200
200
180 AMG // Nightpakket // Sfeerverlichting // 19" AMG Velgen // Camera // Elek. Achterklep
180 AUT7 AMG Line NIGHT PAKKET PANORAMADAK DISTRONIC SFEER CARPLAY KEY-LESS GO TREKHAAK
200 Business Solution AMG
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!