-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- EQA
- Mercedes-Benz EQA
| Bouwjaar | 2026 |
|---|---|
| Tellerstand | 1 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 18 % |
| Wegenbelasting | € 84 – € 92 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | 16-5654 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Lederlook ARTICO / microvezel DINAMICA zwart (651) |
| Bekleding interieur | Skai |
| Nieuw/occasion | Nieuw |
| Vermogen | 140 kW / 190 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 525 kg |
| Gewicht | 1.950 kg |
| Wielbasis | 273 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.475 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Koppel | 385 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8.6 seconden |
| Actieradius | 510 km |
| Actieradius elektrisch | 510 km |
| Model van | 2023-00-00 |
250 Business Solution Luxury 67 kWh - Navi, Camera, Half Leer, Stoelverw. SOH 98%
250 Business AMG 67 kWh ORG NL FASE 3 SOH 96% TREKHAAK|PANO|AMBIENT.LIGHT|VIRTUAL.COCKPIT|STOEL.VRM|BLINDSPOT|
250 Luxury 67kWh // Camera // Dode Hoek Ass. // D. Glas // Elektrische Achterklep // Sfeerverlichting // Widescreen // Cruise
EQA 250 AMG Line 67 kWh l Trekhaak l Burmester l Blindspot l Key
250+ AMG Line 71 kWh
250+ Business Solution AMG 71 kWh
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!