-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- E-Klasse
- Mercedes-Benz E-Klasse
| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 36.206 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Carrosserie | Stationwagon |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | XX-73-55 |
| Datum eerste toelating | 2024-08-14 |
| Datum deel 1a | 2024-08-14 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Half leder / alcantara |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 2.2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 230 kW / 313 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.999 cc |
| Wielbasis | 296 cm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 550 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 227 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 6.5 seconden |
| Tankinhoud | 50 liter |
| Model van | 2023-08-00 |
| Model tot | 2025-12-00 |
Estate 200 Ambition Avantgarde | Panoramadak |
Estate 300 de Business Solution PHEV LED Navi Camera Sfeer Clima Cruise LM
Estate 300 de Advantage
Estate 200 AMG SPORT AUT9
Estate E300e AMG
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!