-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- E-Klasse
- Mercedes-Benz E-Klasse
| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand | 94.647 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 102 – € 112 |
| Carrosserie | Sedan |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | PT-984-B |
| Datum eerste toelating | 2017-09-19 |
| Datum deel 1a | 2017-09-19 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Leder |
| Verbruik gemiddeld | 7.9 |
| Verbruik stad | 10.8 |
| Verbruik snelweg | 6.3 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 246 kW / 334 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 3.498 cc |
| Laadvermogen | 740 kg |
| Gewicht | 1.720 kg |
| Wielbasis | 294 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.460 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.100 kg |
| Aantal cilinders | 6 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | E |
| CO2-uitstoot | 179 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 5.2 seconden |
350 e Lease Edition |Origineel NL | Trekhaak Adaptieve Cruise Stoelverwarming Memorie Burmester 360 Camera
200 AVANTGARDE SEDAN + DIGITALE COCKPIT WIDESCREEN
300 d Sport Edition
300 e AMG LEDER/NAVI/PANO/BURMESTER®
450 4MATIC AMG Pano / 360 camera / Burmester / Soft Close
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!