-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- CLE
- Mercedes-Benz CLE
| Bouwjaar | 2026 |
|---|---|
| Tellerstand |
2.146
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 129 – € 141 |
| Carrosserie | Cabriolet |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Kenteken | JSB-44-H |
| Datum eerste toelating | 2026-01-06 |
| Datum deel 1a | 2026-01-06 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Bruin |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 8 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 280 kW / 381 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.999 cc |
| Laadvermogen | 515 kg |
| Gewicht | 1.980 kg |
| Wielbasis | 287 cm |
| Lengte | 485 cm |
| Breedte | 194 cm |
| Hoogte | 143 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.495 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Aantal cilinders | 6 |
| Koppel | 500 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | G |
| CO2-uitstoot | 182 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 4.7 seconden |
| Tankinhoud | 66 liter |
| Model van | 2024-04-00 |
| Model tot | 2026-00-00 |
Cabriolet 200 AMG Line
Cabriolet 300 4MATIC AMG Line / Massage / Head Up / Memory / Aircap / Leder / Verkoeling / Burmester / 20 Inch
Cabriolet 300 4MATIC AMG Line / Massage / Head Up / Memory / Aircap / Leder / Verkoeling / Burmester / 19 Inch
Cabriolet 450 4MATIC AMG Line Premium+ |
Cabriolet AMG 53 4MATIC+ Premium+ |
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!