-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Citan
- Mercedes-Benz Citan
| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 9.266 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 39 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-69-NJK |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L1 H1 |
| Datum eerste toelating | 2024-06-17 |
| Datum deel 1a | 2024-06-17 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Antraciet |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.6 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.332 cc |
| Laadvermogen | 673 kg |
| Gewicht | 1.300 kg |
| Wielbasis | 272 cm |
| Lengte | 449 cm |
| Breedte | 186 cm |
| Hoogte | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.973 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 240 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 154 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 183 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 12 seconden |
| Tankinhoud | 54 liter |
| Model van | 2021-09-00 |
| Model tot | 2024-06-00 |
108 CDI BlueEFFICIENCY / rijklaar € 7.950 ex btw / lease vanaf € 218
108CDI Euro 6!
108 CDI
109 CDI BlueEFFICIENCY Prestige-
108CDI Euro 6!
109 CDI BlueEFFICIENCY Ambition-
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!