-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- C-Klasse
- Mercedes-Benz C-Klasse
| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand | 71.398 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 102 – € 112 |
| Carrosserie | Stationwagon |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | RV-687-H |
| Datum eerste toelating | 2017-07-17 |
| Datum deel 1a | 2018-02-09 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Leder |
| Verbruik gemiddeld | 8.4 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 375 kW / 510 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 3.982 cc |
| Laadvermogen | 620 kg |
| Gewicht | 1.700 kg |
| Wielbasis | 284 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.320 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Aantal cilinders | 8 |
| Koppel | 700 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 196 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 250 km/u |
400 4Matic AMG | 333pk | Head-Up |
Estate 180 Premium Plus | AMG LINE | LEDER | STOELVERW. | PANO | PDC | CRUISE | NAVI |
300e Business Solution Luxury | Leder |
300e AMG Limited | Panoramadak | 360 Camera |
Estate 300e PHEV 320 PK AMG SPORT + CAMERA | DISTRONIC
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!