-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- C-Klasse
- Mercedes-Benz C-Klasse
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 3.018 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Datum eerste toelating | 2022-09-26 |
| Kleur | Seleniet Grijs metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Half leder / alcantara |
| Verbruik gemiddeld | 6.4 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 150 kW / 204 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.496 cc |
| Aantal versnellingen | 9 |
| Wielbasis | 287 cm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 300 Nm |
| Energielabel | B |
| Topsnelheid | 246 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 7.3 seconden |
| Tankinhoud | 66 liter |
| Model van | 2021-04-00 |
| Model tot | 2023-00-00 |
Estate 160 Business Solution AMG Limited
Estate 180 Premium Plus | AMG LINE | LEDER | STOELVERW. | PANO | PDC | CRUISE | NAVI |
350 e Business
Estate 180 AMG|Camera|DAB|Sfeerverlichting
Cabrio AMG 43 4MATIC | 368 PK | MEMORY | STOELVERW. | LEDER | NEKVERW. | CRUISE | NAVI |
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!