| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand |
21.427
km
|
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 111 – € 122 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | GFG-27-G |
| Datum eerste toelating | 2024-07-06 |
| Datum deel 1a | 2024-07-06 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | antraciet |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Plug-in hybride | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 55 kW / 75 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 830 cc |
| Laadvermogen | 1 kg |
| Gewicht | 1.753 kg |
| Wielbasis | 266 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.754 kg |
| Aantal cilinders | 1 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 1 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 140 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9.1 seconden |
| Actieradius elektrisch | 85 km |
e-SkyActiv 145 1st Edition | Origineel NL
e-SkyActiv 145 PK FIRST EDITION 36 kWh + HEAD-UP
E-SkyActiv 145 First Edition 36 kWh Garantie NAP Memory Camera StoelVW Dodehoek PDC ACC DAB Clima Navi Rijklaar
e-SkyActiv 145 36 kWh
e-SkyActiv 145 Comfort 36 kWh {SOH-94%}
e-SkyActiv 145 First Edition 36 kWh
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!