| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 159 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Wegenbelasting | € 73 |
| Carrosserie | Pick-Up |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 2024-01-01 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Nieuw |
| Vermogen | 130 kW / 177 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 925 kg |
| Gewicht | 2.375 kg |
| Wielbasis | 316 cm |
| Lengte | 560 cm |
| Breedte | 205 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.300 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 750 kg |
-VERWACHT 89 kWh WLTP stadscyclus bereik 471 km
T90 89kWh WLTP 471km Pickup CarPlay Airco Camera 100% Electrisch Nieuw Airco
T90 89kWh WLTP 471km Pickup CarPlay Airco Camera 100% Electrisch Nieuw Airco
T90 89kWh WLTP 471km Pickup CarPlay Airco Camera 100% Electrisch Nieuw Airco
T90 89kWh WLTP 471km Pickup CarPlay Airco Camera 100% Electrisch Nieuw Airco
T90 89kWh WLTP 471km Pickup CarPlay Airco Camera 100% Electrisch Nieuw Airco
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!