| Bouwjaar | 2026 |
|---|---|
| Tellerstand | 45 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Wegenbelasting | € 73 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2026-04-02 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Nieuw |
| Vermogen | 150 kW / 204 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 1.060 kg |
| Gewicht | 2.440 kg |
| Wielbasis | 336 cm |
| Lengte | 555 cm |
| Breedte | 210 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 750 kg |
SWB 53kWh Elektrisch!
L3H2 Airco Cruise Camera Parkeersensoren 10-inch Display CarPlay Euro6 L3 Airco Cruise control
SWB 53kWh Elektrisch!
COMING SOON! Elektrisch 50kWh 240km WLTP L3H1 DC-Snelladen CarPlay Camera Parkeersensoren L3 Long Wheel Base Airco Cruise control
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!