| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Tellerstand | 136 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Carrosserie | Open laadbak |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Kenteken | V-24-NVF |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2025-11-21 |
| Datum deel 1a | 2026-01-09 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Nieuw |
| Vermogen | 90 kW / 122 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 1.145 kg |
| Gewicht | 1.455 kg |
| Wielbasis | 328 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.600 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 945 kg |
| Koppel | 255 Nm |
| Topsnelheid | 120 km/u |
| Model van | 2022-01-00 |
| Model tot | 2023-11-00 |
SWB 53kWh Elektrisch!
SWB 53kWh Elektrisch!
50 Kwh 327km WLTP Stad Chassis Cabine 100% Elektrisch Fahrgestell Airco Cruise Camera Cruise control
50 Kwh 327km WLTP Stad Chassis Cabine 100% Elektrisch Fahrgestell Airco Cruise Camera Cruise control
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!