| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Tellerstand | 14 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Carrosserie | Personenvervoer |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Datum eerste toelating | 2025-01-03 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Nieuw |
| Vermogen | 180 kW / 245 pk |
|---|---|
| Gewicht | |
| Wielbasis | 320 cm |
| Lengte | 560 cm |
| Breedte | 210 cm |
| Max. trekgewicht geremd | 550 kg |
Elektrisch Personenvervoer 50kWh 269km WLTP D'Hollandia Lift 7-Persoons L2H1 Airco Cruise Camera Parkeersensoren L2 Passenger Transport TV Taxi Airco Cruise control
Elektrisch Personenvervoer 50kWh 269km WLTP D'Hollandia Lift 7-Persoons L2H1 Airco Cruise Camera Parkeersensoren L2 Passenger Transport TV Taxi Airco Cruise control
MIFA 9 Premium 90 Kwh 595km WLTP VIP Elektr. Schuifdeur Schuifdak Stoelkoeling Airco
MIFA 9 Premium 90 Kwh 595km WLTP VIP Elektr. Schuifdeur Schuifdak Stoelkoeling Airco
MIFA 9 Nieuw! Premium 90 Kwh 595km WLTP VIP Elektrisch Automatische Schuifdeur Pano Stoelkoeling 360Camera ACC Clima LED Xenon Airco
MIFA 9 Premium 90 Kwh 595km WLTP VIP Elektr. Schuifdeur Schuifdak Stoelkoeling Airco
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!