| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand |
95.868
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 59 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VHF-10-P |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H2 |
| Datum eerste toelating | 2020-10-08 |
| Datum deel 1a | 2020-10-08 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Verbruik gemiddeld | 7.7 |
| Verbruik stad | 8.2 |
| Verbruik snelweg | 7.6 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 130 kW / 177 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.968 cc |
| Laadvermogen | 1.503 kg |
| Aantal versnellingen | 8 |
| Gewicht | 1.997 kg |
| Wielbasis | 364 cm |
| Lengte | 615 cm |
| Breedte | 204 cm |
| Hoogte | 308 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 3.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 410 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 264 gram per kilometer |
| Tankinhoud | 75 liter |
| Model van | 2017-09-00 |
| Model tot | 2022-07-00 |
140pk L3H3/L2H2 Apple Carplay Camera Airco Parkeersensoren Euro6 Passagiersstoel
5.180 2.0 177pk L3H2 (L2H1) Dubbel Lucht Navi/Camera/Trekgewicht 3500kg 03-2018
140 PK L3H3/L2H2 Apple Carplay LED Camera Cruise control Trekhaak Airco Imperiaal Bullbar Inrichting
3.180 180pk L3H2/L2H1 LED Navigatie Apple Carplay Camera Cruise control Stoelverwarming
3.140 35 2.0 L3H3 PB Edition
3.180 177pk Automaat L3H3/L2H2 Navigatie Apple Carplay Trekhaak Cruise control Imperiaal + Trap Camera
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!