| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 19 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Wegenbelasting | € 59 |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 2023-06-14 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Nieuw |
| Vermogen | 120 kW / 163 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.968 cc |
| Laadvermogen | 1.328 kg |
| Aantal versnellingen | 8 |
| Gewicht | 2.172 kg |
| Wielbasis | 449 cm |
| Lengte | 702 cm |
| Breedte | 232 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
3.140 140 pk 2.0 TDI DSG Aut. L3H3 EXPORT 270Gr.Deuren/ Gev.Stoel/ Navi/ Carplay/ Camera/ Cruise/ Trekhaak/ Airco
35 2.0 TDI l2H2 Airco Cruise Navi 100% Onderhoud Eu6
35 2.0 Lang L4H2 EURO 6
E-TGE
3.140
3.140
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!