-
- Aanbod
- MAN
- TGE 3.180 | 2024 | Automaat | L3H3 | 2x Schuifdeur | Exclusive | LED | Climatronic | Camera |
- MAN TGE 3.180 | 2024 | Automaat | L3H3 | 2x Schuifdeur | Exclusive | LED | Climatronic | Camera |
| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 93 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 6 |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L3 H3 |
| Datum eerste toelating | 2024-02-20 |
| Datum deel 1a | 2024-02-20 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Antraciet |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Nieuw |
| Vermogen | 130 kW / 177 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 1.401 kg |
| Gewicht | 2.099 kg |
| Lengte | 599 cm |
| Breedte | 204 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 3.000 kg |
| Asconfiguratie | 4x2 |
3.140 140 pk 2.0 TDI DSG Aut. L3H3 EXPORT 270Gr.Deuren/ Gev.Stoel/ Navi/ Carplay/ Camera/ Cruise/ Trekhaak/ Airco
35 2.0 TDI l2H2 Airco Cruise Navi 100% Onderhoud Eu6
3.140 2.0 TDI
Elektrisch 136 Pk L3 H3
140pk L3H3/L2H2 Apple Carplay Camera Airco Parkeersensoren Euro6 Passagiersstoel
140pk L3H3/L2H2 Apple Carplay Camera Airco Parkeersensoren Euro6 Passagiersstoel
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!