| Bouwjaar | 2026 |
|---|---|
| Tellerstand |
1.987
km
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 18 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 90 – € 99 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | JVH-15-B |
| Datum eerste toelating | 2026-01-30 |
| Datum deel 1a | 2026-01-30 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Antraciet |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Rookvrij | ja |
| Vermogen | 220 kW / 299 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 500 kg |
| Gewicht | 2.030 kg |
| Wielbasis | 283 cm |
| Lengte | 474 cm |
| Breedte | 190 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.530 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Koppel | 360 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 6.6 seconden |
| Actieradius | 510 km |
| Actieradius elektrisch | 510 km |
| Model van | 2024-00-00 |
Design Pro 69.9 kWh 218PK Automaat
REEV Design 28.4 kWh 215PK Automaat
Design 70kWh 218pk
Design 69.9 kWh
Design Pro 69.9 kWh 218PK Automaat
REEV Design 28.4 kWh 215PK Automaat
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!