| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Tellerstand |
1.500
km
|
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 17 % |
| Wegenbelasting | € 46 – € 50 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | JGB-04-T |
| Datum eerste toelating | 2025-09-20 |
| Datum deel 1a | 2025-09-20 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Grijs |
| Bekleding interieur | Skai |
| Verbruik gemiddeld | 6 |
| Plug-in hybride | ja |
| Vermogen | 150 kW / 204 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.500 cc |
| Laadvermogen | 605 kg |
| Gewicht | 1.645 kg |
| Wielbasis | 268 cm |
| Lengte | 4.705 cm |
| Breedte | 1.890 cm |
| Hoogte | 1.710 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.250 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 300 Nm |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 133 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Model van | 2024-00-00 |
1.5T-GDI Titanium plus | Hybrid | Trekhaak | All-Weather Banden
1.5T-GDI Titanium | Torres | Hybrid | Trekhaak | All-Weather Ban
EVX Platinum 73.4 kWh
EVX Titanium 80.6 kWh
Hybrid 1.5T-GDI Titanium
EV Bronze 80.6 kWh 4WD
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!