-
- Aanbod
- Jeep
- Grand Cherokee
- Jeep Grand Cherokee
| Bouwjaar | 2014 |
|---|---|
| Tellerstand | 198.776 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 25 % |
| Wegenbelasting | € 156 – € 171 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VJT-67-F |
| Datum eerste toelating | 2014-08-01 |
| Datum deel 1a | 2021-04-03 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Leder |
| Verbruik gemiddeld | 7.5 |
| Verbruik stad | 9.3 |
| Verbruik snelweg | 6.5 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 259 kW / 352 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 5.654 cc |
| Laadvermogen | 673 kg |
| Gewicht | 2.276 kg |
| Wielbasis | 292 cm |
| Breedte | 194 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.949 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 3.325 kg |
| Aantal cilinders | 8 |
| Koppel | 520 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | G |
| CO2-uitstoot | 198 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 225 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 7.3 seconden |
| Tankinhoud | 94 liter |
| Model van | 2013-00-00 |
| Model tot | 2020-00-00 |
3.0 V6 CRD Overland Summit 251PK AUT. PANODAK, LED, LEDER, ADAPT. CRUISE, CAMERA, NAVI, CLIMA, PARKEERSENSOREN
6.4 V8 Hemi SRT 468PK I Carbon I Camera
2.0 Hybride | SOH 96% | Overland | Full Option | Panodak | Luchtvering | Trekhaak | Mcintosh | 21 inch |
2.0 Limited 4xe
| 2.0 Summit Reserve 380 PK | 4xe hybrid
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!