| Bouwjaar | 2026 |
|---|---|
| Tellerstand |
2
km
|
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 111 – € 122 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | KFB-93-N |
| Datum eerste toelating | 2026-03-31 |
| Datum deel 1a | 2026-03-31 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Leatherette black |
| Bekleding interieur | Skai |
| Verbruik gemiddeld | 0.7 |
| Plug-in hybride | ja |
| Nieuw/occasion | Nieuw |
| Vermogen | 255 kW / 347 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.499 cc |
| Laadvermogen | 540 kg |
| Gewicht | 1.770 kg |
| Wielbasis | 267 cm |
| Lengte | 450 cm |
| Breedte | 186 cm |
| Hoogte | 167 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.310 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 215 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 23 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8.5 seconden |
| Tankinhoud | 60 liter |
| Actieradius elektrisch | 90 km |
| Model van | 2025-00-00 |
1.5 GDI SHS-P Exclusive
1.5 GDI SHS-P Exclusive
1.5 GDI SHS-P Exclusive
1.5 GDI Exclusive - Automaat - Inruilpremie € 1.500,-
1.5 GDI Exclusive - Inruilpremie € 1.500,-
1.5 GDI SHS-P Exclusive
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!