| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Tellerstand |
10
km
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 17 % |
| Wegenbelasting | € 76 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | JPB-60-G |
| Datum eerste toelating | 2025-12-02 |
| Datum deel 1a | 2025-12-02 |
| Kleur | Groen |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Skai |
| Vermogen | 155 kW / 211 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 500 kg |
| Gewicht | 1.685 kg |
| Wielbasis | 262 cm |
| Lengte | 438 cm |
| Breedte | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.185 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.250 kg |
| Koppel | 288 Nm |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 7.7 seconden |
| Actieradius | 400 km |
| Actieradius elektrisch | 400 km |
| Model van | 2025-00-00 |
Exclusive 61 kWh
Exclusive 61 kWh
EV Exclusive 61 Kwh
EV Exclusive 61 kWh
EV Exclusive 61 kWh Demo
EV Exclusive 61 kWh
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!