| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand | 146.843 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Wegenbelasting | € 85 |
| Carrosserie | Koel-vriestransport |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Lengte/Hoogte | L2 H2 |
| Datum eerste toelating | 2017-03-30 |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 132 kW / 180 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.998 cc |
| Laadvermogen | 575 kg |
| Gewicht | 2.925 kg |
| Wielbasis | 352 cm |
| Lengte | 645 cm |
| Breedte | 225 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
35S13V 2.3 352 H3 L2 Koelwagen,
35S14
35S14 L2H2 Koelwagen Euro6 Airco | Camera | Cruisecontrol
35C16 2.2 KOELWAGEN VRIESWAGEN DAG NACHTKOELING
50C18 3.0L Automaat Kerstner Koelwagen Luchtvering L2H2 3,5t Trekhaak 230v Stekker Dubbellucht LED ACC Navi Airco Cruise Camera Parkeersensoren 180PK Tacho Euro6 L2 Koel Koeler Kühl Kühler Kühlwagen Kühlkasten Airco Trekhaak
35S14 140 pk Aut. Koel-vries Bakwagen Automaat
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!