| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 69.013 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Carrosserie | Bakwagen |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Kenteken | 51-7389 |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L5 H1 |
| Datum eerste toelating | 2023-03-09 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | black |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 115 kW / 156 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.300 cc |
| Laadvermogen | 865 kg |
| Gewicht | 2.635 kg |
| Lengte | 687 cm |
| Breedte | 271 cm |
| Hoogte | 301 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Emissieklasse | Euro 6 |
35S11 Automaat Luchtvering Zijdeur Bakwagen Meubelbak Koffer Verkoopwagen
35S14 140PK Bakwagen 20m³ / Laadklep / Trekhaak 3.500kg
35C16 Laadklep Dubbellucht Bakwagen 160PK Airco Euro6 Meubelbak Koffer Airco
40C18 Aut. Bakwagen met laadklep (1000 kg)
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!