| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand |
19.600
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Wegenbelasting | € 73 |
| Carrosserie | Open laadbak |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal deuren | 2 |
| Kenteken | VHJ-72-G |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Datum eerste toelating | 2020-10-29 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.998 cc |
| Laadvermogen | 1.129 kg |
| Gewicht | 2.371 kg |
| Wielbasis | 250 cm |
| Breedte | 181 cm |
| Hoogte | 210 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
Mitsubishi 3C13 Kipper Airco Trekhaak 25000KM BPM VRIJ
Mitsubishi 3C13 Kipper Airco Trekhaak 30000KM BPM VRIJ
3C15 3.0 MT BAKWAGEN 3400 WB 1000 KG LAADKLEP NIEUW en BPM VRIJ
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!