| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 24 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 77 |
| Carrosserie | Pick-Up |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | V-62-FBV |
| Datum eerste toelating | 2024-02-20 |
| Datum deel 1a | 2024-04-04 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 125 kW / 170 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.995 cc |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Wielbasis | 452 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
350 2.0 TDCI L3H1 DC 7 persoons pickup / vaste prijs rijklaar € 18.950 ex btw
350 2.0 TDCI 131pk L3 AWD 4x4 Pick-up | Trekhaak 2800KG | 3.66m laadbak | Airco | Cruise | Bluetooth | 1179KG laden
Dubbele Cabine Pick-Up 310 2.0 TDCI 96kW 130PK L2H1 Ambiente
2.2 TDCi XL Super Cab 150PK|NAP|lier|airco|navi|4-wiel aandrijving|bluetooth|trekhaak met 3500KG trekgewicht
2.2 TDCi XLT Supercab 3.55 NL-Auto!!
2.0 EcoBlue XLT 170PK 4X4 SuperCab EURO 6
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!