-
- Aanbod
- Ford
- Transit Custom
- Ford Transit Custom
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 83.411 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Wegenbelasting | € 59 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 3 |
| Kenteken | V-26-LXS |
| Datum eerste toelating | 2022-07-20 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Leder |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 125 kW / 170 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.995 cc |
| Laadvermogen | 850 kg |
| Gewicht | 2.050 kg |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.900 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.450 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 221 gram per kilometer |
| Model van | 2025-00-00 |
| Model tot | 2025-00-00 |
280 2.0 TDCI 105pk L1H1 Trend / vaste prijs rijklaar € 14.950 ex btw / lease vanaf € 311
2.0TDCI 170PK Lang Automaat Sport
2.0 TDCI L1H1 Limited 170PK
PHEV L1H1
Sport 2.0 TDCI Aut. 170 pk L2 DB-Riem VV/ Carplay/ Alarm III/ Stoelverw./ Navi/ Airco/ Camera/ Cruise/ PDC/ Trekhaak
280L 110PK Trend BPM VRIJ!!
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!