-
- Aanbod
- Ford
- Transit Custom
- Ford Transit Custom
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 46 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 48 |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 4 |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | black |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 136 kW / 185 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.000 cc |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Wielbasis | 3.300 cm |
| Lengte | 5.339 cm |
| Breedte | 1.986 cm |
| Hoogte | 1.976 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.850 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 170 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Tankinhoud | 70 liter |
2.0TDCI 170PK Lang Automaat Sport
PHEV L1H1
Sport 2.0 TDCI Aut. 170 pk L2 DB-Riem VV/ Carplay/ Alarm III/ Stoelverw./ Navi/ Airco/ Camera/ Cruise/ PDC/ Trekhaak
320 2.0 TDCI 130PK L2H1 Trend Dubbele Cabine
300 2.0 TDCI L2H1 PB Edition
320 1.0 EcoBoost hybride / L1H1 PHEV Trend 9 persoons / € 35.950 incl btw bpm
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!