-
- Aanbod
- Ford
- Transit Custom
- Ford Transit Custom
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 103.644 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| APK bij aflevering | ja |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | U-48-905 |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L1 H1 |
| Datum eerste toelating | 2021-08-21 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Soort sleutel | Sleutel |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.5 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 125 kW / 170 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.995 cc |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Wielbasis | 293 cm |
| Lengte | 490 cm |
| Breedte | 199 cm |
| Hoogte | 199 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.700 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Model van | 2022-01 |
| Model tot | 2023-07 |
2.2 TDCI L2H1 Airco Cruise Trekhaak
280 2.0 TDCI 105pk L1H1 Trend / vaste prijs rijklaar € 14.950 ex btw / lease vanaf € 311
2.0TDCI 170PK Lang Automaat Sport
2.0 TDCI L1H1 Limited 170PK
PHEV L1H1
280L 110PK Trend BPM VRIJ!!
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!