-
- Aanbod
- Ford
- Transit Custom
- Ford Transit Custom
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 43.058 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 56 |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VZD-07-V |
| Cabinelengte | Dubbele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2022-06-21 |
| Datum deel 1a | 2023-10-16 |
| Kleur | Overig |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.4 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 125 kW / 170 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.995 cc |
| Laadvermogen | 1.075 kg |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Gewicht | 2.125 kg |
| Wielbasis | 330 cm |
| Lengte | 534 cm |
| Breedte | 203 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.200 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 405 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 206 gram per kilometer |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Model van | 2018-00-00 |
| Model tot | 2023-00-00 |
2.0TDCI 170PK Lang Automaat Sport
PHEV L1H1
Sport 2.0 TDCI Aut. 170 pk L2 DB-Riem VV/ Carplay/ Alarm III/ Stoelverw./ Navi/ Airco/ Camera/ Cruise/ PDC/ Trekhaak
320 2.0 TDCI 130PK L2H1 Trend Dubbele Cabine
300 2.0 TDCI L2H1 PB Edition
320 1.0 EcoBoost hybride / L1H1 PHEV Trend 9 persoons / € 35.950 incl btw bpm
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!