| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand |
79.155
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 67 |
| Carrosserie | Bakwagen |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Kenteken | VNL-35-J |
| Lengte/Hoogte | L4 H3 |
| Datum eerste toelating | 2021-12-15 |
| Datum deel 1a | 2021-12-15 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 6.9 |
| Verbruik stad | 7.17 |
| Verbruik snelweg | 6.5 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 95 kW / 129 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.995 cc |
| Laadvermogen | 1.271 kg |
| Gewicht | 2.229 kg |
| Wielbasis | 395 cm |
| Lengte | 700 cm |
| Breedte | 220 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.850 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 360 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 248 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 157 km/u |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Model van | 2014-00-00 |
350 2.0 TDCI 130pk E6 Bakwagen met achterdeuren 2 Persoons 12-2020
350 2.0 TDCI 130pk Bakwagen met achterdeuren 2-Persoons 12-2020
350 2.0 TDCI L4H1 Trend
350 2.0 TDCI L4H1 Trend EX.BTW
350 2.0 TDCI BAKWAGEN / LAADKLEP
350 2.0 TDCI BAKWAGEN MEUBELBAK AIRCO EURO 6
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!