| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Tellerstand |
83.385
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 61 |
| Carrosserie | Chassis cabine |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Kenteken | V-888-LR |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L3 H1 |
| Datum eerste toelating | 2018-02-19 |
| Datum deel 1a | 2018-02-19 |
| Aantal eigenaren | 3 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Donker grijs |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 6.7 |
| Verbruik stad | 7 |
| Verbruik snelweg | 6.4 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 77 kW / 105 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.995 cc |
| Laadvermogen | 1.123 kg |
| Gewicht | 2.017 kg |
| Wielbasis | 350 cm |
| Lengte | 577 cm |
| Breedte | 220 cm |
| Hoogte | 231 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.140 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 360 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 174 gram per kilometer |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Model van | 2016-06-00 |
| Model tot | 2019-07-00 |
330L 2.2 TDCI Ambiente DC, Airco, Radio, Trekhaak, Dubbel Cabine, 6 Persoons
350 2.2 TDCI*3-PERS*PICKUP*OPENLAADBAK*3500KG TRGW
350 2.0 TDCI L4H1 Trend / Bakwagen *LAADKLEP*/ 4x2x2 afmeting / 3 zits / Meubelbak
350 2.0 TDCI L4 Pick-Up Dubbel-Cabine 7-Pers
350 2.0 TDCI Bakwagen / Meubelbak / *LAADKLEP* / Navi Sync3 carplay
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!