| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Tellerstand | 20 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Carrosserie | Pick-Up |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | DU-SA-53 |
| Datum eerste toelating | 2025-08-27 |
| Kleur | Overig |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 8.7 |
| Nieuw/occasion | Nieuw |
| Vermogen | 206 kW / 280 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.261 cc |
| Gewicht | 2.545 kg |
| Wielbasis | 357 cm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 697 Nm |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 7.9 seconden |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Model van | 2024-01-00 |
| Model tot | 2024-12-00 |
2.2 TDCi XLT Supercab 3.55 NL-Auto!!
2.0 EcoBlue XLT 170PK 4X4 SuperCab EURO 6
2.0 EcoBlue Limited Super Cab / Trekhaak / Camera / Navi / Sync 3
2.0 EcoBlue XLT 170PK Automaat EURO 6
2.0 EcoBlue Wildtrak Supercab
2.0 TDCI 4X4 BiTurbo WildTrak/ Leer/ Navi/ Camera/ Full Option
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!