| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Tellerstand | 1 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 55 – € 61 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Nieuw |
| Vermogen | 125 kW / 170 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 999 cc |
| Wielbasis | 259 cm |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 248 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 135 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 7.4 seconden |
| Tankinhoud | 42 liter |
| Model van | 2024-00-00 |
1.0 EcoBoost Hybrid ST-Line | Carplay| Navigatie |
1.0 EcoBoost Hybrid Titanium X
1.0 EcoBoost 125pk MHEV Titanium
1.0 EcoBoost Hybrid Titanium X
1.0 EcoBoost Hybrid ST-Line |
1.0 EcoBoost Connected | 47.500km NAP | Carplay |
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!