-
- Aanbod
- Ford
- E-Transit Custom
- Ford E-Transit Custom
| Bouwjaar | 2026 |
|---|---|
| Tellerstand | 21 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | FO-93-36 |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L1 H1 |
| Datum eerste toelating | 2026-02-17 |
| Datum deel 1a | 2026-02-17 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 1.056 kg |
| Gewicht | 2.137 kg |
| Wielbasis | 310 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.193 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.300 kg |
| Koppel | 415 Nm |
| Topsnelheid | 112 km/u |
| Actieradius | 330 km |
| Actieradius elektrisch | 330 km |
| Model van | 2025-12-00 |
| Model tot | 2026-00-00 |
L1H1 65 kWh
Trend 65 kWh 330 km WLTP Garantie t/m 2029/ LED/ Standkachel/ Snellader/ 2.3t Trekverm./ Stuurverw./ Stoelverw./ Carplay/ Camera/ PDC/ Cruise
Trend 65 kWh 330 km WLTP Garantie t/m 2029/ LED/ Standkachel/ Snellader/ 2.3t Trekverm./ Stuurverw./ Stoelverw./ Carplay/ Camera/ PDC/ Cruise
Trend 65 kWh 330 km WLTP Garantie t/m 2029/ LED/ Standkachel/ Snellader/ 2.3t Trekverm./ Stuurverw./ Stoelverw./ Carplay/ Camera/ PDC/ Cruise
Trend 65 kWh 330 km WLTP Garantie t/m 2029/ LED/ Standkachel/ Snellader/ 2.3t Trekverm./ Stuurverw./ Stoelverw./ Carplay/ Camera/ PDC/ Cruise
L2 Trend 65 kWh 330 km WLTP Garantie t/m 2029/ LED/ Standkachel/ Snellader/ 2.3t Trekverm./ Stoelverw./ Carplay/ Camera/ PDC/ Cruise
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!